Hotline
Çağrı Merkezi
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ocak, mikrodalga fırın, davlumbaz, Klima, Kombi gibi ürünlerinizin tamamı beyaz eşya ve ısıtma soğutma sistemleri olarak kabul edilmektedir. Bulaşık makinesinde, çamaşır makinesinde, ocakta ,çamaşır kurutma makinesinde klimada ve kombi sistemlerinde aniden gelişen sorunlar düzeltmek ve problemlerinize çözüm bulmak için  kalifiye teknisyenlere sahibiz. 

Mükemmel Hizmet :

Beyaz Eşya Hizmetindeki teknisyenler, memnuniyetinizi tam olarak sağlamak için size sorular sorarak işe başlarlar. İlk amacımız, durumunuzun tam olarak ne olduğunu öğrenmektir, böylelikle size ihtiyacınız olanı ve istediğiniz şeyi vererek mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olabiliyoruz. İkinci hedefimiz sizi gelecek yıllarda güvenebileceğiniz kaliteli ekipmanlarla donatmak olduğundan, evdeki ısıtma ve soğutma cihazlarında da iddialıyız ve sektörün lider firmaları ile çalışıyoruz. Ancak en iyi beyaz eşyalar bile doğru şekilde kurulmazsa işe yaramaz. Bu nedenle üçüncü hedefimiz yalnızca uzman kurulumları yapmaktır. En önemlisi, yeni sisteminizin beklentilerinize göre performans göstermesini sağlamak için her teknisyeni başından sonuna kadar görmek için eğitiriz. Son olarak, sistemlerinizi maksimum verimlilikle çalıştırmak için hızlı, profesyonel hizmet ve eksiksiz servis planları sunuyoruz. Bu adımlar, yıllara dayanana hizmet mükemmellik geleneğimizin bir parçası olmuştur. 

Nasıl Hizmet Ederiz?

Evde hizmet firmamız, sizi sıkıntıya sokmadan servis hizmeti vermek için kurulmuştur. Beyaz eşya bozulmalarında, profesyonel bir ev-içi hizmeti sunmaktadır. Ev beyaz eşyalarının çoğu markasına hizmet veriyoruz ve beyaz eşyanızın mümkün olan en kısa sürede sabitleyip çalıştırmak için çok çeşitli yedek parçalar taşıyoruz. Arçelik servisi tamiri, Cihazınızı onarmak için gerekli parçaları depolamazsak, hızlı bir şekilde sipariş edilebilir ve geri dönüş ziyaretinizde bir çağrı ücreti talep etmiyoruz! Her emek, orantılı olarak faturalandırılır.
Atölye Onarımları - Tüm markalarda atölye onarımlarımızı da gerçekleştiriyoruz. Profilo servisi ve tamiriSiemens servisi ve tamiri, konusunda da iddialıyız. Atölye ücretimiz tüm işçiliğin sabit ücretini kapsar, Ekstra bir maliyet yüklemez ancak biz atölye onarımlarını büyük sorunlarda tercih ederiz. Başlamak için aşağıdaki iletişim formunu kullanın!

Garantili Hizmet Anlayışı

Kullandığımız yedek parçaların çoğunda 12 ay garanti vardır.  Daima sizlere dürüst öneriler sunacağız; yüksek eğitimli teknisyenlerimiz size sunulan tüm seçenekleri yönlendirecek ve cihazınız için en iyi yol tarifini yapacaktır. Servis veya tamiratınız tamamlandıktan sonra yazılı bir garanti belgesi ve huzurunuz olacak. Onarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için veya servis veya kurulum hizmetlerimizden herhangi birinde ihtiyacınız halinde lütfen istediğiniz zaman e-posta gönderin veya bizi arayın. Yardım için buradayız!

Adres

N/A

Telefon

N/A

E-Posta

teknikonarim@gmail.com

Website

https://teknikservisonarim.com